Referencje

 

To czego oczekiwaliśmy od zdjęć ślubnych zostało osiągnięte - niepowtarzalność, nowoczesność, odpowiedni styl, no i dopasowanie do nas. Realizowaliście wszystkie pomysły, które wpadły nam do głowy:) Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy z Wami, jak i z samych zdjęć. A było z czego wybierać! Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych ujęć, oraz kilka takich wyjątkowych, niepowtarzalnych i wzruszających... patrząc na nasz album ślubny przypominają nam się wszystkie te piękne chwile i emocje, które czuliśmy podczas naszego Wielkiego Dnia
Polecamy, bo warto!

Pozdrawiamy serdecznie :)Ania i Wojtek
Data ślubu: 24.05.2014r.


 

 

Fotografie, to wycinki z czasu, emocji, z życia. Nasz wspólnie z Wami, cudownie spędzony czas, zaowocował wieloma chwilami, które pozostaną z nami w sercach i pamięci. Każdy uśmiech jest warty tego, by go uwiecznić. Każdy pocałunek ma swoje miejsce w sercu Kochanej osoby. Będziemy wracać do tych chwil z wielka radością, uwalniając wzajemnie niejeden, kolejny uśmiech i pocałunek. Dziękujemy Wam, że zatrzymaliście dla nas czas.

Dorota i Tomasz,
sesja narzeczeńska


 

 

Serdecznie dziękujemy za obecność podczas Naszego wielkiego dnia. Pomysłowość, a przede wszystkim otwartość i nieobawianie się wyzwań – to Wy w kilku słowach. Świetna współpraca i zaangażowanie. Dzięki Wam mamy piękne zdjęcia, do których wciąż wracamy, a te cudowne chwile, które wtedy przeżywaliśmy są wciąż żywe.

Pozdrawiamy i gorąco polecamy, Żaneta i Michał
Data ślubu: 07.09.2013r


 

 

Dziękujemy za piękne zdjęcia ślubne, które będą dla Nas pamiątką na całe życie. Dzięki wykonanemu przez Was reportażowi możemy powracać pamięcią do dnia Naszego ślubu i wspominać chwile, które na pewno umknęłyby Nam, gdyby nie było ich na zdjęciach.

Pozdrawiamy i polecamy, Ewelina i Grzegorz
Data ślubu: 22.06.2013r.


 

 

Nasza opinia jest meeega pozytywna. Zdjęcia są świetne, czas oczekiwania (który i tak był bardzo krótki) umilały zdjęcia załadowane na stronkę (prywatny link), goście bardzo zadowoleni ("fotografów na uroczystości nie było w ogóle widać, a zdjęcia są rewelacyjne"). Nie wiemy co jeszcze można dodać, ale na pewno byłoby to coś pozytywnego :)
Dziękujemy!

Pozdrawiamy, Ania i Artur
Data ślubu: 04.08.2012r.


 

 

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni, że mogliście udokumentować i być z nami w tak ważnym dniu naszego życia, jakim był nasz ślub i wesele. W dalszym ciągu wracamy do tych pięknych chwil dzięki przepięknym zdjęciom, jakie wykonaliście w ciągu całego dnia - począwszy od przygotowań, po ślub w kościele i jak nasze długie wesele. Możliwość fotografowania pleneru w innym dniu niż nasz ślub również był dodatkowym atutem, bo mogliśmy się do niego dobrze przygotować, nie spiesząc się do zaproszonych gości. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, bo praca z Wami była najlepszym wyborem i niezwykła przyjemnością :)

Pozdrawiamy, Monika i Darek
Data ślubu: 23.06.2012r.


 

© 2013 FotoGolik.pl. All Rights Reserved. www.fotogolik.pl

Please publish modules in offcanvas position.